Image
Image

Sauna a posilovna

Součástí pensionu jsou také sauny a malá odpočívárna. Finská sauna pro 6 osob a infra-sauna pro 4 osoby. Své zdraví můžete utužit ve fitness, které je vybaveno pro kondiční i silové cvičení.

Zacvičte si na špičkových  posilovacích strojích  Life Fitness Circuit

Protáhněte celé tělo

Life Fitness Circuit jsou vybrány na procvičení všech partií vašeho těla a docílíte s nimi plnohodnotného tréninku a tím i tvarování, zpevnění vaší postavy. Můžete využít 8 posilovacích módů. 
Triceps Press , Biceps Curl, Abdominal Crunch, Chest Press, Leg Extension, Shoulder Press, Lat Pulldown, Life Fitness Circuit Leg Curl.

Fitness je vybaveno dle moderních USA trendů osmi špičkovými posilovacími stroji Life Fitness Circuit. Stroje jsou technologickým skvostem a jsou zhotoveny v trendu chytrého inženýrství. Odpadá tím tahání, přenášení činek a přenastavování váhy kotoučů. Toto ocení hlavně ženy. Fitness stroje jsou jednoduché a pohodlné na obsluhu. Stačí zmáčknout tlačítko a váha je přenastavena dle vašich dispozic. 

Image

Zaběhejte si 

Pro zvýšení vaší kondice disponuje fitness profesionálním běžeckým pásem Fitness Discover SE3HD s velkým LCD dotykovým displejem, což je špička ve světě fitness. Běžecký pás můžete nastavit na rychlost až 20 km/hod a až 15% sklon. Zaběhat si a o svou fyzičku na tomto páse mohou pečovat osoby až do 182 kg.

Image

Infrasauna a finská sauna

Snižuje deprese a nervozitu. Odstraňuje z těla toxické látky a posiluje imunitní systém. Snižuje bolest a tuhost vašich kloubů. Pomáhá k elasticitě vaší pokožky a eliminuje křečové žíly. Uvolňuje a rehabilituje svaly. Blahodárně působí na váš kardiovaskulární systém. Saunování odstraňuje z krve cukr a cholesterol. Při pravidelném saunování se zbavíte celulitidy a zhubnete.

Starejte se o svoje tělo a duše se vám odmění!

Odpočívárna
Posilovna
Sauna
Sauna

Ceník

 60 minut90 minut120 minut
Fitness 130 Kč x 170 Kč
Fitness - 10 vstupů x x 1450 Kč
Infrasauna 280 Kč 380 Kč 480 Kč
Finská sauna 390 Kč 490 Kč 590 Kč


Pronájem sauny je možný ve stanoveném čase na minimálně 1 hodinu. Doporučujeme však dobu saunování 1,5 až 2 hodiny. 
Vstup do sauny je umožněn 5 minut před začátkem Vašeho zarezervovaného času a odchod je nutný nejpozději 5 minut po skončení Vaší rezervace. Sauna je koncipována pro max. 4 osoby.
Cena za pronájem sauny je pro 1- 4 osoby.

Logo

Pension a museum zbraní

Provozovatel:
Martin Kühn
IČ: 63163381

Libá 53, Libá 351 31
tel.: + 420 777 157 775
pensionliba@pensionliba.cz

logo amg

Museum zbraní je členem
Asociace muzeí a galerií ČR

kudyznudy

Napište nám

This form was created by ChronoForms